Super ponuka pre opatrovateľky - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.12.2014
2500.00 EUR/mesiac, PLAT JE NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + vianočný príplatok + cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PLAT JE 2500,- Eur/NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + 100 Eur vianočný príplatok + 200 Eur cestovné

1, Starostlivosť o pani nar. v roku 1921, bývajúci v meste Blaricum,Holandsko. Pani je inkontinentná, berie pravidelne svoje lieky,diéty nemá žiadne,pri jedení a pití potrebuje pomoc,pohyb pomocou rolátora,v noci spí. Jedná sa o kompletnú pomoc pri obliekaní,zobliekaním,toalete,hygiene, ďalej komplet vedenie domácnosti,navariť,upratať bytové priestory.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku so znalosťou
NEMECKÉHO JAZYKA na komunikatínvej úrovni.
Plat: 2000,- Eur /6 týždňový turnus + cestovné + vianočný príspevok
Nástup na toto pracovné miesto je 1.12.2014.

2,Starostlivosť o pána nar. v roku 1938, bývajúceho v meste Heerde,Holandsko. Pán býva sám. Pán je po operácii tumoru na mozgu,je inkontinentný.Berie pravidelne svoje lieky,dokáže sa sám najesť a napiť-ak potrebuje pomoc,tak niečo pokrájať. Pohyb pomocou vozíčka.
K dispozícii je prístoj na dvíhanie. V noci spí. Jedná sa o kompletnú pomoc pri obliekaní,toalete,hygiene, varenie, nákupy, vedenie domácnosti.
V rodine pracuje naša opatrovateľka,ktorá novú zaučí,zaškolí.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku so znalosťou NEMECKÉHO JAZYKA na komunikatívnej úrovni.
Plat: 2000,- Eur /6 týždňový turnus+ cestovné + vianočný príspevok
Nástup je 6.12.2014.

3,Starostlivosť o pána nar. v roku 1946, bývajúce v meste Biddinghuizen. Pán vlastní a býva na konskej farme. Má artózu, má srdcovú arytmiu, rýchlo zabúda - nieje schopný si zapamätať nové veci, je inkontinentný,berie pravidelne svoje lieky,v noci sa budí v prípade potreby na toaletu. Pohyb pomocu vozíčka. Pán má baktériu ESBL, preto je stále potrebné pri hygiene a toalete používať rukavice.
Pri pánovi je stále prítomná holandská asistencia v podobe 3 holandkých zdr.sestier,ktoré poskytujú kompletný servis. Počas dňa sedí v kresle, ak je priaznivé počasie, tak sa ide na prechádzku. Na toto pracovné miesto hľadáme zdravotnú sestru s NEMECKÝM JAZYKOM a s vodičským preukazom.
Plat: 2500,- Eur /6 týždňový turnus + cestovné + vianočný príspevok
Nástup na toto pracovné miesto je po dohode v priebehu budúceho týždňa.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na tieto pracovné miesta hľadáme zdravotné sestričky, alebo skúsené opatrovateľky, so znalosťou nemeckého jazyka, alebo anglického jazyka s vodičským preukazom.
Stále sú v ponuke aj miesta pre opatrovateľky so skúsenosťami, ale aj začiatočníčky, ktoré ovládajú NJ, alebo AJ na základnej úrovni s , ale aj bez vodičského preukazu.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1931174  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500.00 EUR/mesiac, PLAT JE NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + vianočný príplatok + cestovné