Aktuálna ponuka - Opatrovateľka - Amsterdam, Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1300.00 EUR/mesiac, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pani, nar. v roku 1918, bývajúcu v meste Amsterdam,Holandsko. Pani prekonala v minulosti srdcovú porážku, je inkontinentná, má Alzheimer. Dokáže sa samostatne najesť,napiť - ak potrebujem pomôcť,tak niečo pokrájať, dokáže prejsť malými krôčikmi sama, v prípade potreby s pomocou opatrovateľky. Pravidelne berie svoje lieky. Pani býva v dome so svojou dcérou,ktorá je nápomocná pri opatere. Jedná sa o kompletnú starostlivosť o pani, pomoc pri hygiene,toalete, pomoc pri obliekaní,zobliekaní, navariť, upratať bytové priestory. V rodine pracuje naša opatrovateľka,ktorá novú,po príchode zaučí, zaškolí.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku so znalosťou anglického jazyka na komunikatínvej úrovni a s vodičským preukazom.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na tieto pracovné miesta hľadáme zdravotné sestričky, alebo skúsené opatrovateľky, so znalosťou nemeckého jazyka, alebo anglického jazyka s vodičským preukazom.
Stále sú v ponuke aj miesta pre opatrovateľky so skúsenosťami, ale aj začiatočníčky, ktoré ovládajú NJ, alebo AJ na základnej úrovni s , ale aj bez vodičského preukazu.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1839870  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300.00 EUR/mesiac, NETTO