Aktuálne ponuky - Nemecky hovoriace Opatrovateľky - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1300.00 EUR/mesiac, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Starostlivosť o pani, nar. 25.6.1935, býva v meste 6001BT
Weert,Holandsko.
Pani má Parkinson, berie pravidelne lieky ,pri ktorých je potrebné
dodržiavať pravidelnosť, je inkontinentná, diéty nemá žiadne, dokáže sa sama najesť,napiť -- ak potrebuje pomoc tak len pokrájať, alebo podať. Pohybuje sa pomocou rolátora. Pani v noci spí, ak sa zobudí, tak len v prípade potreby na toaletu. Dohovorí sa nemecky. Čo sa týka domácich zvierat , tak pani nemá,ale chcela by mať v budúcnosti psíka.Pani potrebuje pomôcť pri obliekaní, zobliekaní, toalete,hygiene, ďalej sa jedná o kompletné vedenie domácnosti, nákupy, navariť, upratať bytové priestory, teda všetko čo k tomu patrí.
Pani býva sama, má dcéru,ktorá sa zaujíma o svoju mamu.
Nástup na toto pracovné miesto je po dohode aj ihneď.

2. Starostlivosť o pani váhovo cca 62 kg, je po infarkte a cievnej mozgovej príhode. Má troška problémy s rozprávaním, absolvuje logopédiu.Berie pravidelne lieky, dokáže sa sama najest a napiť,pohyb: dnu pomocou rolátora, vonku niekedy pomocou rolátora,niekedy pomocou vozíčka. V noci väčšinou spí, pokiaľ má bolesti chrbta,tak zavolá, aby jej prišla opatrovateľka pomôcť sa obrátiť. Má domáce zvieratá - pes a mačka. Je potrebný vodičský preukaz. Dorozumie sa v nemčine. Pani býva v apartmánovom komplexe v meste Amstelveen. Pani je narodená v Nemecku a má 2 deti. jej partner pred 5 rokmi zomrel. Nejaký čas zotrvala v domove dôchodcov,kde prekonala cievnu mozgovú príhodu, potom však chcela ísť domov. Dokáže sa krôčikmi pohybovať pomocou rolátora. Jej reč je takisto troška slabšia, stane sa,že pomenuje niektoré veci nesprávne. Jedenkrát do týždňa poberá fyzyitheraiu a logopédiu. Na mieste je opatrovateľka, s ktorá Vás zaučí .Nástup 16.8.2014

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na tieto pracovné miesta hľadáme zdravotné sestričky, alebo skúsené opatrovateľky, so znalosťou nemeckého jazyka, alebo anglického jazyka s vodičským preukazom.
Stále sú v ponuke aj miesta pre opatrovateľky so skúsenosťami, ale aj začiatočníčky, ktoré ovládajú NJ, alebo AJ na základnej úrovni s , ale aj bez vodičského preukazu.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1819450  Dátum zverejnenia: 31.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300.00 EUR/mesiac, NETTO