Aktuálne ponuky - Opatrovateľky/Zdravotné sestry - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lelystadt, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1500 - 2250 EUR/mesiac, 1500/Mesiac- 2250/6 týždňový turnus- cestovné do výšky 200,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Starostlivosť o pani nar. v.r. 1986. Klientka býva v meste Lelystad. Klientka potrebuje celodennú starostlivosť, nakoľko je ochrnutá od krku až k nohám. Má problémy s dýchavičnosťou a preto je častejšie unavená. Klienta je úplne odkázaná na invalidný vozík a tým aj na opatrovateľku. Klientka je mladá osoba a preto je potrebné aby sa opatrovateľka snažila pochopiť jej pocity. Na miesto potrebujeme opatrovateľku- osobnú asistentku, ktorá bude fyzicky a tiež psychický klientke k dispozícii. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu. Plat 1980/ 6 týždňový turnus- preplatené cestovné do výšky 154,- Eur. Nástup po dohode - budúci týždeň

Ubytovanie a strava, cestovné. Bez poplatkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľka so skúsenosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Starostlivosť o pani nar. v.r. 1986. Klientka býva v meste Lelystad. Klientka potrebuje celodennú starostlivosť, nakoľko je ochrnutá od krku až k nohám. Má problémy s dýchavičnosťou a preto je častejšie unavená. Klienta je úplne odkázaná na invalidný vozík a tým aj na opatrovateľku. Klientka je mladá osoba a preto je potrebné aby sa opatrovateľka snažila pochopiť jej pocity. Na miesto potrebujeme opatrovateľku- osobnú asistentku, ktorá bude fyzicky a tiež psychický klientke k dispozícii. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu. Plat 1980/ 6 týždňový turnus- preplatené cestovné do výšky 154,- Eur.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1805986  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2250 EUR/mesiac, 1500/Mesiac- 2250/6 týždňový turnus- cestovné do výšky 200,-