Aktuálne ponuky - opatrovateľky - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
28.04.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1600.00 EUR/mesiac, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1,Starostlivosť o pani narodenej v roku 1929. Pani býva v apartmánovom kompexe v meste Amstelveen. Pani je po porážke. Berie lieky na riedenie krvi a na srdcový rytmus. dokáže sa samostatne najesť a napiť, pohyb v dome pomocou rolátora a vonku pomocou vozíčka. V noci spí, môže však niekedy zavolať na opatrovateľku, keď jej treba pomôcť obrátiť sa. Po poráže má problém s rečou, tak pravidelne navštevuje logopédku a takisto fyzioterapiu. Pani pocháddza pôvodom z Nemecka, má 2 deti a jej partner zomrel pred pár rokmi.
Dcéra sa zaujíma o stav svojej mami a chce pravidelne tento stav konzultovať s opatrovateľkou.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku so znalosťou nemeckého jazyka a takisto s vodičských preukazom. Nástup na toto pracovné miesto je podľa dohody,
môže byť aj v priebehu týždňa KW 15.

2, Starostlivosť o pána nar. v roku 1924. Pán býva v Belgicku. Je inkontinentný - má katéter ,má Parkinson. Potrebuje pomoc pri jedení a pití, pohyb je len s pomocou opatrovatľky - rameno o rameno alebo len vozíček, k dispozícii je elektric.posteľ. V noci potrebuje pomoc. Dôležité je, podávanie liekov,ktoré je poravidelné v časovom intervale 2 hodín a takisto dodržiavanie pitného režimu. Pán má veľké výkyvy kr.tlaku, je potrebné stále na neho dozerať a merať mu tlak. Na toto pracovné miesto hľadáme zdravotnú sestru zo znalosťou anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

3. Starostlivosť o manželský pár žijúci v meste Sint Nicolaasga: Pani nar. v roku 1936, má artrózu, katéter,Multiple Sclerose a je hluchá - má však strojček. Dokáže sa sama najesť,napiť, pohyb obmedzený na vozíček,v nocí zväčša spí.K dispozícii je dvíhacie zariadenie.Pán nar. v roku 1933,takisto artróza,je diabetik, má plienky, troška problémy s rozprávaním, dokáže sa samostatne najesť a napiť, pohyb pomocou rolátora.V noci spí, niekedy si podrieme aj cez deň.Pán má veľmi hustú krv,preto potrebuje pravidelne svoje lieky na riedenie krvi.Spoločne bývajú vo veľkom dome, majú dvoch synov,ktorí sú samostatní. Na toto pracovné miesto hľadáme zdravotnú sestru so znalosťou nemeckého jazyka a s vodičským preukazom.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na toto pracovné miesto hľadáme zdravotnú sestru so znalosťou nemeckého jazyka a s vodičským preukazom.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1710191  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600.00 EUR/mesiac, NETTO