Aktuálna ponuka - zdravotná sestra - opatrovateľka - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.02.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1300.00 EUR/mesiac, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, Starostlivosť o pána narodeného v roku 1939 . Pán má Sklerose Multipe a leží v posteli , alebo je na vozíku . K dispozícii sú stroje na dvíhanie a takisto je v dome výťah. Má stomu a katéter. Pán býva s manželkou v rodinnom dome v centre mesta Den Haag. Manželka je zdravá, nepotrebuje opateru, skôr je veľmi nápomocná opatrovateľke .Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu so sprchou a sociálnym zariadením. Klient je priateľský a nemá rád keď s k nemu správajú ako ku dieťaťu. V rodine pracuje naša zdravotná sestra,ktorá po príchode novú zdr.sestru resp. opatrovateľku zaučí, oboznámi ju s denným režimom atď. Na toto pracovné miesto sa vyžaduje angličtina na komunikatívnej úrovni. Nástup na toto pracovné miesto je 24.02.2014.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Starostlivosť o pána narodeného v roku 1939 . Pán má Sklerose Multipe a leží v posteli , alebo je na vozíku . K dispozícii sú stroje na dvíhanie a takisto je v dome výťah. Má stomu a katéter. Pán býva s manželkou v rodinnom dome v centre mesta Den Haag. Manželka je zdravá, nepotrebuje opateru, skôr je veľmi nápomocná opatrovateľke .Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu so sprchou a sociálnym zariadením. Klient je priateľský a nemá rád keď s k nemu správajú ako ku dieťaťu. V rodine pracuje naša zdravotná sestra,ktorá po príchode novú zdr.sestru resp. opatrovateľku zaučí, oboznámi ju s denným režimom atď. Na toto pracovné miesto sa vyžaduje angličtina na komunikatívnej úrovni. Nástup na toto pracovné miesto je 24.02.2014.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1652460  Dátum zverejnenia: 30.1.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300.00 EUR/mesiac, NETTO