Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Jednoduchá brigáda s možnosťou týždenných záloh! Nastavte si pracovné termíny podľa seba! Bez nočných!

United Resources Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
5,87 - 9,31 EUR/hod.V prípade práce cez víkendy prináležia k základnej zložke odmeny zákonné príplatky. Základná zložka odmeny je 5,00 € za hodinu v hrubom vyjadrení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Hľadáme zdatných brigádnikov a brigádničky, ktorí nám pomôžu kompletizovať a baliť zákaznícke objednávky pre elektronický obchod s nábytkom a dekoráciami. Vhodné pre ľudí, ktorí majú záujem si privyrobiť počas mesiaca jún.

✔️ Možné pracovné varianty:

1. Možnosť. Od pondelka do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 5 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 50 €);

2. Možnosť. Od pondelka do stredy v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 25 €);

3. Možnosť. Od stredy do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 25 €).

4. Možnosť. Nastavovanie pracovných termínov (dní) podľa Vašich možností. Čas je od 07:00 do 17:00.

⭐️ Aká je pracovná náplň?

✅ Pracovnou náplňou sú manipulačné práce s tovarom (nábytok a dekorácie), skenovanie tovaru a baliace práce. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v deň Vášho nástupu zaškolí. Práca so skenerom.

⚠️ Základná zložka odmeny je vo výške 5,00 € za hodinu v hrubom vyjadrení.

Cez sobotu a nedeľu prislúchajú k základnej zložke odmeny zákonné príplatky. V sobotu je odmena, t. j. základná zložka a zákonný príplatok, 7,16 € za hodinu v hrubom vyjadrení.

✅ V nedeľu je odmena, t. j. t. j. základná zložka a zákonný príplatok, 9,31 € za hodinu v hrubom vyjadrení. ​

⚠️ Týždenné bonusy sa poskytujú pre prvé tri možnosti podľa uvedeného.

➕ Týždenné zálohy

➕ Okamžitá možnosť nástupu

➕ Priateľský pracovný kolektív

➕ Profesionálny prístup

➕ Agentúrny koordinátor

➕ Zabezpečený pitný režim

​➕ Pracovné oblečenie a pracovná obuv​

Ďakujeme všetkým kandidátkam a kandidátom, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie u nás v spoločnosti United Resources. Všetky životopisy dôkladne prezeráme a vyhodnocujeme.

Kontaktujeme však výhradne uchádzačky a uchádzačov spĺňajúcich podmienky. Ďakujeme za Vaše porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodný dom s nábytkom a dekoráciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ Fyzická zdatnosť

✔️ Manuálna zručnosť

✔️ Zodpovedný prístup

✔️ Pracovitosť

✔️ Spoľahlivosť

Sme silným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov a lídrom v oblasti zabezpečovania ľudských zdrojov, zamestnávateľského marketingu a poradenstva pre zamestnávateľov. Spolupracujeme s európskymi a tuzemskými vedúcimi obchodnými spoločnosťami a inovatívnymi startupmi v oblastiach výroby, logistiky, obchodu, elektrotechnológií, informačných technológií a energetiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Team United Resources
Tel.: +421910588587
E-mail: poslať životopis
ID: 4826417  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,87 EUR/hod.