Reagujte bez životopisu

Hľadá sa Elektromechanik! Priemerka až 1700 € mesačne! Iba ranné a odpoludňajšie zmeny! Víkendy voľné!

United Resources Group s. r. o.

Miesto práce
Okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Pridaj sa do nášho tímu Elektromechanikov a pracuj v tíme profesionálov! Príď nám pomôcť so zabezpečením plynulého chodu podnikových strojov a zariadení!

Tvojou úlohou bude najmä:

⚡️ Údržba elektrických častí strojov a zariadení
⚡️ Pravidelná kontrola strojov a zariadení, ich zapájanie, inštalácia a odpájanie
⚡️ Zabezpečovanie plynulého chodu strojov a zariadení, aby všetko fungovalo tak, ako treba

⚠️ Prečo sa to oplatí?

✔️ Sme stabilný zamestnávateľ, poskytujeme prácu 3000+ zamestnancom v 11 krajinách
✔️ Ponúkame nadštandardné mzdové ohodnotenie a množstvo zaujímavých benefitov
✔️ Pracujeme v dvoch zmenách, 06:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00
✔️ Víkendy máme voľné :-)

✅ Ak Ťa pracovná príležitosť zaujme alebo máš otázky, ktoré si chceš zodpovedať, neváhaj nám zavolať na telefónne číslo 0910 588 587!

✅ Našim kolegom Elektromechanikom poskytujeme:

➕ Priemernú mesačnú mzdu až 1700 €
➕ 13. mzdu a finančné príspevky
➕ Odmeny za kvalitnú prácu
➕ Základnú mzdu 1500 € mesačne
➕ Bonusy za dochádzku
➕ Možnosť odborne rásť
➕ Pracovný pomer na neurčitý čas

⚠️ Pracujeme od pondelka do piatka (ranná, odpoludňajšia). V noci nepracujeme. Víkendy máme voľné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilný zamestnávateľ v automotive segmente poskytujúci prácu 3000+ zamestnancom v 11 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

✔️ Čo od nášho budúceho kolegu Elektromechanika očakávame?

⚡Odbornú spôsobilosť minimálne Elektrotechnik podľa § 21 vyhlášky číslo 508/2009 Z. z. MPSVR
⚡️ Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
⚡ Znalosť pneumatických a hydraulických systémov
⚡ Znalosť riadiacich systémov

Nezáleží na počte rokov praxe, ale na Tvojich skutočných schopnostiach a zručnostiach! Náš Team Leader sa s Tebou rád o nastavení a podmienkach spolupráce porozpráva.

Sme silným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov a lídrom v oblasti zabezpečovania ľudských zdrojov, zamestnávateľského marketingu a poradenstva pre zamestnávateľov. Spolupracujeme s európskymi a tuzemskými vedúcimi obchodnými spoločnosťami a inovatívnymi startupmi v oblastiach výroby, logistiky, obchodu, elektrotechnológií, informačných technológií a energetiky.
ID: 4780457  Dátum zverejnenia: 9.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac