Šikovný brigádnik - študent VŠ na pozíciu: asistent prenájmu vozidiel autopožičovne AVIS

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a inteligentného kolegu, ktorý podporí náš tím v ďalšom raste proklientskym vybavovaním klientov pri odovzdávaní a preberaní osobných a úžitkových vozidiel a s tým spojenej administratívy, ktorá pozostáva z činností:

- kontrola vozidla po prenájme
- dokumentácia poškodení
- komunikácia s klientom
- práca v internom informačnom systéme skupiny AVIS
- presun vozidiel z parkovacieho miesta ku klientovi
- zabezpečenie koordinácie práce medzi pobočkou a ďalšími oddeleniami
spoločnosti
- ďalšie administratívne práce

PRACOVNÁ DOBA:
3-5-dňový pracovný týždeň podľa kapacít uchádzača:

PO-PIA - 08:00 - 16:30, po dohode možné pracovať aj v iných časoch

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je nevyhnutnosť.

Počet obsadzovaných miest: 1

- platové ohodnotenie 400 € brutto / 80 hod mesačne. V prípade záujmu pracovať viac, individuálna dohoda.
- možnosť pracovať nadčasy
- práca pre renomovanú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- práca v mladom a dynamickom kolektíve orientovanom na biznis a priateľské
prostredie v práci
- príležitosť byť súčasťou najrýchlejšie rastúceho obchodu v segmente
- možnosť kariérneho rastu
- iné benefity spoločnosti

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy s fotografiou.
Vybraným uchádzačom sa ozveme do týždňa po obdržaní žiadostí o prijatie do zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- energický a ambiciózny prístup
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- pro-klientsky prístup
- schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- iniciatívnosť
- učenlivosť
- schopnosť práce v plnom nasadení
- tímový hráč
- prax vo vedení motorového vozidla nutná
- sme striktne NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 180 krajinách - viac ako 28 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu s flotilou cez 1300 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou.

Sme členom skupiny United Group, video o nás nájdete:

Payless Autopožičovňa má viac ako 120 prevádzok v USA, Kanade, Európe a Južnej Amerike. Služby autopožičovne Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách z účelom cestovania po krajinách ako turista alebo za pracovnými úlohami na služobných cestách. Payless autopožičovne sú často spojené s pobočkami Avis Budget Group, Inc., najväčšieho svetového poskytovateľa služieb prenájmu vozidiel.

Viac info na www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Šulhaň
E-mail: poslať životopis
ID: 3091644  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.