Pomocná sila v autobazári - vodič

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Autobazár Autogigant - Stará Vajnorská 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,8 € / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA VHODNÁ VÝHRADNE PRE ŠTUDENTOV VŠ

- prevážanie vozidiel v rámci BA z bodu A do bodu B
- činnosti súvisiace s vozovým parkom
- väčšina pracovného času v teréne, vo vonkajšom prostredí
- čistenie vozidiel

Hľadáme IBA človeka s bydliskom v Bratislave, ktorý je schopný nastúpiť IHNEĎ.

Mladý a priateľský kolektív, flexibilné hodiny

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- prax vo vedení motorového vozidla nutná
- povinné poistenie zodpovednosti za škody spôsobené zamestnávateľovi s plnením do 1200 EUR bude uzatvorené zamestnancovi pri nástupe a zúčtované z prvej výplaty (cca 50 EUR/rok - počnúc druhým rokom ho hradí zamestnávateľ)

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 180 krajinách - viac ako 28 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu s flotilou cez 1300 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou.

Sme členom skupiny United Group, video o nás nájdete:

Payless Autopožičovňa má viac ako 120 prevádzok v USA, Kanade, Európe a Južnej Amerike. Služby autopožičovne Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách z účelom cestovania po krajinách ako turista alebo za pracovnými úlohami na služobných cestách. Payless autopožičovne sú často spojené s pobočkami Avis Budget Group, Inc., najväčšieho svetového poskytovateľa služieb prenájmu vozidiel.

Viac info na www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2573598  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 € / hodinu