Vodič motorového vozidla autopožičovne AVIS

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 43, Bratislava
Termín nástupu
18.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti súvisiace s vozovým parkom,
- 90% pracovného času v teréne, vo vonkajšom prostredí
- pre začiatok: údržba a umývanie vozidiel na centrále spoločnosti, norma: min 10- 14 vozidiel za deň,
- práce podľa pokynu nadriadeného-team leadera vodičov
- neustále zabezpečovanie prevozu vozidiel medzi pobočkami spoločnosti
- pristavovanie vozidiel klientom v rámci celej SR a do zahraničia

PRACOVNÁ DOBA:

5-dňový pracovný týždeň:
PO-PIA-Práca na smeny: Ranná 7:00-15:30 a poobedná 10:30-19:00. Nutná flexibilita v prípade nárazovej práce + nutnosť osobitne platenej práce nadčas 1 víkend v mesiaci, 2x12 hodín.

Hľadáme IBA človeka s bydliskom v Bratislave-ideálne RUŽINOV a okolie, ktorý je schopný nastúpiť IHNEĎ.

Anglický alebo nemecký jazyk - výhodou
Počet obsadzovaných miest: 2

Základná mzda 650 Netto + príplatky za prácu nadčas/pristavenia mimo pracovnej doby vo výške 0-200 EUR netto.

Prosíme uchádzačov z BRATISLAVY, ktorí spĺňajú VŠETKY uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy S FOTOGRAFIOU.

Vybraným uchádzačom sa ozveme do týždňa po obdržaní žiadostí o prijatie do zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení motorového vozidla nutná
- povinné poistenie zodpovednosti za škody spôsobené zamestnávateľovi s plnením do 1200 EUR
- sme striktne NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 170 krajinách - viac ako 20 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu autopožičovní s 22 pobočkami a flotilou cez 1000 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou. www.avis.sk www.unitedgroup.sk www.autogigant.sk www.parkfly.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

United Group, s.r.o.
Ivanská cesta 43
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Belovičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2425034   Dátum zverejnenia: 29.11.2016