Vodič motorového vozidla medzinárodnej autopožičovne AVIS - TPP s nástupom ihneď. Vhodné najmä pre študentov diaľkového štúdia vysokej školy v BA

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 43, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti súvisiace s vozovým parkom,
- 90% pracovného času v teréne, vo vonkajšom prostredí
- pre začiatok: údržba a umývanie vozidiel na centrále spoločnosti, norma: min 14 vozidiel za deň,
- práce podľa pokynu nadriadeného-team leadera vodičov
- neustále zabezpečovanie prevozu vozidiel medzi pobočkami spoločnosti
- pristavovanie vozidiel klientom v rámci celej SR a do zahraničia

PRACOVNÁ DOBA:

MOŽNOSŤ 1, bežný 5-dňový pracovný týždeň:
PO-PIA-Práca na smeny: Ranná 7:00-15:30 a poobedná 10:30-19:00. Nutná flexibilita v prípade nárazovej práce + nutnosť osobitne platenej práce nadčas 1 víkend v mesiaci, 2x12 hodín.

MOŽNOSŤ 2 (preferovaná), 4-dňový pracovný týždeň:
PIATOK: 10:30-19:00
SOBOTA+NEDEĽA: 08:00-20:30
PONDELOK: 07:00-15:30

Pohotovostná služba: pracujeme systémom 24/7 pre asistenčné spoločnosti. Každý týždeň sú 2ja vodiči okrem bežnej pracovnej doby aj v pohotovosti počas nočných hodín pre prípad nutnosti nočného zásahu-extra príplatky za pohotovosť aj nočné výjazdy.

Hľadáme IBA človeka z bydliskom v Bratislave-ideálne RUŽINOV a okolie, ktorý je schopný nastúpiť IHNEĎ.

Nutnosť ovládať anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Počet obsadzovaných miest: 1

Základná mzda 500-600 Netto + príplatky za prácu nadčas/pristavenia mimo pracovnej doby vo výške 0-400 EUR netto.

Prosíme uchádzačov z BRATISLAVY, ktorí spĺňajú VŠETKY uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy S FOTOGRAFIOU.

Vybraným uchádzačom sa ozveme do týždňa po obdržaní žiadostí o prijatie do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení motorového vozidla nutná

- povinné poistenie zodpovednosti za škody spôsobené zamestnávateľovi s plnením do 1200 EUR bude uzatvorené zamestnancovi pri nástupe a zúčtované z prvej výplaty (cca 50 EUR/rok)

- sme striktne NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 180 krajinách - viac ako 28 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu s flotilou cez 1300 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou.

Sme členom skupiny United Group, video o nás nájdete:

Payless Autopožičovňa má viac ako 120 prevádzok v USA, Kanade, Európe a Južnej Amerike. Služby autopožičovne Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách z účelom cestovania po krajinách ako turista alebo za pracovnými úlohami na služobných cestách. Payless autopožičovne sú často spojené s pobočkami Avis Budget Group, Inc., najväčšieho svetového poskytovateľa služieb prenájmu vozidiel.

Viac info na www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2334279  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 600 EUR/mesiac