Energetický poradca

United Option s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na základe každodennej určenej lokality firmou priame oslovovanie zákazníkov za účelom možnosti zlepšenia služieb
• celodenná komunikácia s koncovými zákazníkmi, oslovovanie 20-30 zákazníkov denne
• práca v teréne
• práca v tíme
• komunikácia so zákazníkom, ktorá je vykonávaná aj formou priameho (door-to-door) predaja

• plat od 800 eur už počas zaškolenia
• týždenné bonusy 200 eur
• pre najlepších 10 % obchodníkov možnosť firemného automobilu
• vstupné, týždenné a každodenné školenie na náklady spoločnosti
• možnosť postúpiť na pozíciu Team Leader

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
schopnosť pracovať v tíme
samostatnosť
osobnostný rozvoj
sebaovládanie
asertivita

Spoločnosť UNITED OPTION s. r. o., pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012 a za ten čas sme si dokázali vybudovať popredné miesta na trhu. Zaoberáme sa predajom produktov na úsporu vody, najmä pre firemnú klientelu. Našou firemnou filozofiou je „For the best solution“, čo znamená hľadanie cesty za najlepším riešením.
www.unitedoption.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1810886  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac