Asistent/ka nákupného oddelenia

UNITED BRANDS,s.r.o.

Miesto práce
Modletice, Praha - východ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UNITED BRANDS so sídlom v Modleticiach u Prahy je úspešná spoločnosť na českom i zahraničnom trhu, dodávateľ medzinárodných vínnych a alkoholických prvotriednych výrobkov. Vďaka úspešnému rastu našej spoločnosti chceme posilniť náš tým o pozíciu:

ASISTENT/KA NÁKUPNÉHO ODDELENIA

Náplň práce:
• Komunikácia v anglickom jazyku s dodávateľmi po celom svete
• Vytváranie a evidencia objednávok
• Kontrola dodávok tovaru a skladových zásob
• Pravidelný reporting
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Administratívna podpora nákupného oddelenia

Hlavné požiadavky:
• SŠ / VŠ vzdelanie
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Pokročilá znalosť práce na PC - Outlook, MS Office (predovšetkým Excel)
• Dôslednosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Schopnosť týmovej práce a spolupráce s ostatnými oddeleniami
• Aktívny prístup k práci a riešeniu problematiky

Ponúkame:
• Zaistenie ubytovania
• Zaujímavú prácu na HPP s pestrou pracovnou náplňou v atraktívnom odbore
• Zázemie úspešnej a stabilnej firmy
• Príjemné a moderné pracovné prostredie
• Využitie jazykových znalostí
• Zaškolenie na pozíciu

Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody.

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, zašlite nám svoj štruktúrovaný profesijný životopis.
Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2953637  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.