Logistik a správca vozového parku

UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie logistického systému, objednávky tovaru, tovaroznalectvo, ukončenie dopravy - colný úrad, komunikácia s dodávateľmi, zodpovednosť za vozový park, BOZP

mobilný telefón
kvalitný tím spolupracovníkov
zaujímavá a zodpovedná práca - možnosť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti
možnosť pravidelnej komunikácie v cudzom jazyku

Prosíme uchádzačov, aby profesijný životopis posielali mailom na adresu [email protected]. Súbor so životopisom označte svojím menom.
Prednostne uprednostníme uchádzača s aktívnou znalosťou anglického jazyka pred nemeckým. Vodičské oprávnenie skupiny C je výhodou.
Kontaktovaní a na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Bližšie info bude poskytnuté na pohovore. Prípadné otázky zodpovie mailom p. Machajdíková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať samostatne, flexibilita, tímová práca.
Požadujeme prax v odbore.

UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. je úspešná spoločnosť na slovenskom aj zahraničnom trhu, distribútor prvotriednych medzinárodných vín a ostatných alkoholických výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 858737  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou