Administratívny pracovník

Unitcargo, s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
dohodou na základe skúseností a jazykových schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna podpora
- Mailová komunikácia
- Komunikácia s účtovným oddelením v materskej firme vo Viedni
- Príprava dokumentov
- Vystavovanie odberateľských a dodávateľských faktúr
- Kontrola dokumentov
- Archivácia dokumentov
- Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
- Spracovávanie pridelenej agendy a procesov

- Firemné akcie
- Dynamické a príjemné pracovné prostredie, team spirit
- Možnosť kariérneho rastu
- Vzdelávanie a Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
- Flexibilný pracovný čas
- Parkovacie miesto
- Možnosť vziať dieťa so sebou do práce v prípade nutnosti

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax z oblasti administratívy
- Plynulá úroveň anglického alebo nemeckého jazyka
- Znalosť iného cudzieho jazyka je veľkou výhodou (maďarský, poľský...)
- Výborné komunikačné zručnosti
- Zmysel pre detail a kvalitu
- Schopnosť pracovať samostatne a s vysokým pracovným nasadením
- Orientácia na výsledky a cieľ

UnitCargo s.r.o. je pobočkou skupiny UnitCargo Group so sídlom vo Viedni a pobočkami v celej strednej a východnej Európe. Spolu s našimi zákazníkmi, zamestnancami a dodávateľmi sa snažíme poskytovať to najlepšie v logistických službách. Našimi klientmi sú medzinárodne uznávané spoločnosti a známe značky zo všetkých priemyselných odvetví. Kladieme dôraz na bezpečnosť, efektívnosť, ochranu životného prostredia a dobré pracovné podmienky pre všetky zúčastnené strany.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3137641  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe skúseností a jazykových schopností uchádzača