Sushista

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený využiť pracovnú príležitosť, ktorá môže naštartovať tvoju kariéru?
Chceš pracovať pre koncept úspešný na Slovensku aj v Čechách?
Rozrastáme sa, buď toho súčasťou a formuj s nami budúcnosť gastronómie!

Do nášho bistra Sushi Time hľadáme šikovného wokistu, ktorý sa stane dušou nášho tímu. Ak si zodpovedný a pracovitý a v gastronómii chceš niečo dokázať, pripoj sa k nám. Profesijný postup je u nás reálnou príležitosťou a to nielen na Slovensku, ale aj v sieti prevádzok v zahraničí.

Náš koncept je moderný a dynamický, prináša Áziou inšpirované jedlá do bežného života. Zákazníkovi chceme byť vždy po ruke, preto si naše jedlá môže dopriať v sieti bistier a kioskov, alebo cez donášku, kedykoľvek počas dňa.
Tomu podriaďujeme aj vysoký štandard prípravy jedál.

Čo od teba očakávame?

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre modernú reštauráciu
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy studených jedál a sushi
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Pripoj sa k tímu, ktorý dynamicky napreduje a do konca roka 2017 bude prevádzkovať vyše 10 reštaurácii a kioskov na Slovensku a v Čechách.

- prispevok za získanie nových členov do tímu sushitime
- možnosť uplatnenia v zahraničnej pobočke
- možnosť kariérneho rastu
- v prípade potreby príspevok na ubytovanie
- firemné akcie
- zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
- zamestnanecká zľava na konzum

V prípade záujmu, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na email: job@sushitime.sk. Do subjektu správy, prosím, uveďte názov pozície!

V životopise uveďte text súhlasu so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Týmto spoločnosti Unitas, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“

Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- flexibilita

Spoločnosť UNITAS Group, s.r.o. úspešne prevádzkuje značku Sushi Time, ktorá začínala v roku 2010 ako vôbec prvá donáška sushi na Slovensku. V októbri 2012 Sushi Time otvoril svoje prvé bistro na Malom Trhu a v nasledujúcom roku k nemu pribudlo druhé bistro v Apollo Business Centre II. Od roku 2011 pôsobí Sushi Time súbežne aj v Prahe, momentálne už s troma kamennými bistrami a donáškou, ktorá bola ocenená titulom Donáška roka 2013 v Českej Republike. Dnes je Sushi Time leadrom v poskytovaní rýchleho občerstvenia špecialít ázijskej kuchyne a sushi so sieťou prevádzok v hlavných mestách oboch krajín. Popri tom získal Sushi Time významné miesto aj v oblasti cateringu, ktorého služby využíva hotel Hilton, Intercontinental, železničná spoločnosť RegioJet, či cestovná kancelária Bubo Travel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNITAS Group, s.r.o.
Malý trh 2/A
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3155202   Dátum zverejnenia: 8.8.2017