Brigádnik na dispečing v Sushi Time

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3-3,80 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent a hľadáš flexibilnú a zaujímavú prácu?
U nás si svoju pracovnú dobu vyskladáš podľa rozvrhu a staneš sa členom tímu úspešnej medzinárodnej značky Sushi Time!

Hlavnou náplňou práce je príprava objednávok na vyexpedovanie pre šoférov, doplnkové práce a pomocné práce na dispečingu.

Flexibilita
Mladý kolektív
Atraktívne pracovné prostredie a zaujímavá kuchyňa
Motivačné ohodnotenie

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou na adresu: [email protected]. Do subjektu správy, prosím, uveď názov pozície! V životopise uveď, prosím, aj nasledujúci text súhlasu so spracovaním Tvojich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných:
„Týmto spoločnosti UNITAS Group, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme značka, ktorej chuť už asi poznáš. Okrem Bratislavy ju však môžeš ochutnať už aj na niekoľkých miestach v Prahe a Budapešti. Chceme, aby týchto miest bolo ešte viac, ale sami to už nezvládneme. Ak vieš prispieť k tomu, aby značku Sushitime malo rado ešte viac zákazníkov, chceme ťa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2730852  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3-3,80 EUR/hodina