Obsluha

unique s.r.o.

Miesto práce
958, 908 72 Závod, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3.60 € / hodina netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bagetéria Maco aj pizzeria Lucka sa nachádzajú v Bratislave v Mlynskej doline (časť Karlova Ves). Práca spočíva v rýchlej a slušnej obsluhe našich zákazníkov, nie je to nič zložité. Pracovná doba je podľa dohody - v Macovi sa pracuje na smeny, v Lucke sa pracuje v čase 18-02.00 hod.

Ponúkame mzdu 3.60 € na hodinu v čistom, plus podiel na trinkgeldoch. Záujemca má možnosť zdarma cvičiť v našom veľkom a dobre vybavenom fitnesscentre, a zdarma využívať saunu a solárium. Raz denne má zdarma nárok na jedno teplé jedlo. V prípade záujmu zabezpečíme ubytovanie (5 minút chôdze od pizzerie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Chceme poctivéhe, zodpovedného, rýchleho a čistotného kolegu/kolegyňu, na ktorého sa vieme spoľahnúť.

Sme spoločnosť podnikajúca v oblasti gastronómie, zábavy a fitness. V Mlynskej doline prevádzkujeme pizzeriu, bagetériu, nočný klub, čajovňu, piváreň a tri fitnesscentrá. Sme dobrá partia, spoločne oslavujeme alebo chodíme na dovolenky.
ID: 2274518  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.60 € / hodina netto