Viazaný finančný agent

UNIQA poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Banská Štiavnica, Brezno, Zvolen, Žarnovica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Fixná zložka + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uzatváranie zmlúv majetkového poistenia firiem,
- uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia občanov,
- vyhľadávanie nových klientov a obchodných príležitostí,
- práca s klientskou databázou,
- servis nových a existujúcich klientov,

- perspektíva, stabilita a silné meno spoločnosti,
- telefón,
- notebook, internet,
- nadštandardné finančné ohodnotenie so vstupnou podporou,
- bonifikačné odmeny,
- bezplatné školenia, moderný program tréningov a školení,
- flexibilný pracovný čas,
- práca a sebarealizácia v dynamicky sa rozvijúcej spoločnosti,
- široké produktové portfólio,
- firemné akcie, súťaže, dovolenky a iné benefity

Záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ľudí, ktorým úspešná práca spôsobuje radosť zo života a sú:
1. ambiciózni
2. samostatne rozhodujúci
3. majú zmysel pre prácu v kolektíve
4. chcú začať podnikať a poskytovať služby v oblasti poisťovníctva.

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Lazaretská 15
820 07 Bratislava 27

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Polakovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2973161   Dátum zverejnenia: 13.3.2017