Manažér generálnej agentúry

UNIQA poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Gelnica, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
zhora neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Otvorenie a riadenie činnosti generálnej agentúry
• Nábor a výber spolupracovníkov
• Adaptácia, vedenie, motivácia a hodnotenie partnerov agentúry
• Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• Riadenie predaja a poskytovanie služieb klientom
• Kreatívne vyhľadávanie možností akvizície
• Účasť na obchodných rokovaniach
• Vedenie porád svojho tímu
• Administratívne činnosti

• Jedinečný trojročný systém finančnej podpory + provízie
• Motivujúce mesačné, polročné a koncoročné bonusy
• Notebook, mobil
• Školenia a interaktívne tréningy
• Flexibilný pracovný čas
• Celoročné súťaže a insentívne zájazdy do zahraničia
• Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Prosíme o zaslanie Vašich životopisov na portál profesia ako reakciu na pracovnú ponuku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti finančného sektora podmienkou (bankovníctvo, poisťovníctvo)
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa
• Schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Lazaretská 15
820 07 Bratislava 27

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Polakovičová
Tel.: 02/57883357
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis