Account manager

UNIQA poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Mäsiarska 12, Košice
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operatívna a strategická starostlivosť o kľúčového externého partnera v podpore predaja a tiež v podpore školenia a vzdelávania,
- príprava a realizácia školení základného vzdelávania (produktové
znalosti a obchodnícke zručnosti);
- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi a rozvoj vzťahov;
- pravidelná komunikácia s odbornými oddeleniami, podieľanie
sa na vývoji nových produktov;
- participácia na podpore predaja produktov u externého partnera,
- konzultačná a poradenská činnosť pre externých partnerov,

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v Slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: polakovicova@uniqa.sk. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
- schopnosť improvizácie a schopnosť hľadať nové riešenia na nové situácie,
- analytické myslenie,
- samostatné uvažovanie a rozhodovanie,
- skúsenosti s prácou v poisťovníctve alebo bankovníctve - výhodou,
- skúsenosť s realizáciou školení a prezentácií,
- ochota často cestovať počas pracovných dní v rámci celej SR (aj časté viacdenné služobné cesty )
- VŠ vzdelanie výhodou
- znalosť cudzích jazykov (A.J., N.J.) výhodou

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Lazaretská 15
820 07 Bratislava 27
ID: 2736171   Dátum zverejnenia: 14.10.2016