Referent/ka administratívy s nemeckým jazykom

Palárikova 3, okres Nitra

Termín nástupu

Popis pracovnej pozície

Ponúkame Vám administratívnu prácu v moderných priestoroch v centre mesta Nitra, pri ktorej môžete uplatniť denne nemecký jazyk. Budete spracovávať požiadavky rakúskych klientov koncernu UNIQA od nahratia poistnej zmluvy do systému, cez rôzne zmeny až po likvidáciu poistných udalostí. Pracujeme pre všetky odvetvia poistenia od životného poistenia, cez majetkové poistenie, zdravotné poistenie, úrazové poistenie až po poistenie právnej ochrany, takže si u nás určite nájdete oddelenie, ktoré Vás bude zaujímať.
Budete aktívne spolupracovať s oddeleniami koncernu UNIQA.

Čo ti ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom vrátane skúšky Goetheho Inštitútu
  • Darčekové poukážky
  • Stravné lístky v hodnote 4,50€
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • E-learningové vzdelávanie
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Prenájom vybraných penziónov po Slovensku
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Si ten správny kandidát?

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- AKTÍVNE OVLÁDATE NEMECKÝ JAZYK
- Ste aktívny typ, ktorý preferuje prácu v administratíve
- Máte dobrú užívateľskú úroveň balíka MS Office

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kosdiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3168411  Dátum zverejnenia: 23.8.2017