Odborný zástupca

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Budatínska 18, Bratislava
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje dodržiavanie zákonných ustanovení Vyhlášky o
správnej veľkodistribučnej praxi pri manipulácií s hromadne
vyrábanými liekmi, prípravkami liečebnej kozmetiky,
zdravotníckeho materiálu, zdravotníckych pomôcok, a
farmaceutických surovín podľa zásad a požiadaviek SDP,

- zaujímavá, individuálna práca v dynamickom a úspešnom kolektíve
- odborné zaškolenie na vysokej úrovni
- pravidelné doškoľovanie a tréning
- služobný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- nadštandardné mzdové ohodnotenie
- možnosť vycestovania s klientmi
- zľavy na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou UNIPHARMA - 1. slovenská akciová spoločnosť za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikačné a organizačné schopnosti v rámci kontrolnej činnosti,
Schopnosť samostatného rozhodovania,
Schopnosť plánovania a realizácie, vyrovnaná osobnosť, zodpovednosť, zásadovosť

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2840540  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou