Manažér pre vzdelávacie a spoločenské akcie

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice, okres Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardná motivačná mzda podľa dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia vzdelávacích a spoločenských akcii,
- výber a komunikácia so subdodávateľmi pre realizáciu akcii,
- koordinácia a zodpovednosť za akciu,
- zhodnotenie po akcii.

- zaujímavá, individuálna práca v dynamickom a úspešnom kolektíve,
- odborné zaškolenie na vysokej úrovni,
- pravidelné doškoľovanie a tréning,
- služobný telefón,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- nadštandardné mzdové ohodnotenie,
- možnosť vycestovania s klientmi,
- zľavy na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti,
- dobrý slovný prejav,
- príjemné vystupovanie, pozitívne naladenie,
- pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením,
- aktívny a pozitívny prístup k práci,
- samostatnosť, kreativita, sebaistota, ústretovosť, asertivita.

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2279618  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardná motivačná mzda podľa dosahovaných výsledkov