Fyzioterapeut

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú spresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkony vo fyziatricko - rehabilitačnom oddelení

- práca v medicínskom centre s moderným vybavením
- dobré platové ohodnotenie
- nadštandardné platové ohodnotenie
- výborná pracovná atmosféra v mladom kolektíve
- komplexné zaškolenie

- žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis s dokladmi o vzdelaní a praxi posielajte e-mailom na [email protected] alebo poštou na adresu UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s., Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice

Pozn.
pracovný pomer bude uzatvorený na čas zastupovania počas materskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, kreativita, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1140346  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú spresnené pri osobnom pohovore