Zvárač Zámočník

UNIPAS, spol. s r.o.

Miesto práce
Handlovaka 642, 97231 Ratocno, okres Prievidza
Termín nástupu
10.08.2015
700 EUR/mesiac, Zalezi od zrucnosti zamenstanca pretoze praca je platena ks

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvaranie v ochranej atmosfere CO2 ocelovych konstrukcii a ramov pre vyrobu IBC kontainerov

Vianocny plat
Dovolenkovy plat

Informácie o výberovom konaní

Ponukame pravidelny prijem
Moznost 13theho platu na zaklade ekonomických vysledkov spolocnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zamocnik

Uprednostnujeme zvarca s praxou

Špecializujeme sa na výrobu skladateľných IBC kontajnerov určených pre transport a uskladnenie pevných, sypkých a kvapalných materiálov. Ponúkame aj služby - rezanie 2D a 3D laserom, CNC ohýbanie ohraňovacím lisom, robotické zváranie a zváranie laserom.
Viac informácii nájdete na našej webovej stránke www.unipas.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2208831  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, Zalezi od zrucnosti zamenstanca pretoze praca je platena ks