Právnik / Právnička

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Naša spoločnosť hľadá právnika so skúsenosťami v oblasti verejného zdravotného poistenia.
Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
  • metodické usmerňovanie, právne analýzy a stanoviská organizačným útvarom zdravotnej poisťovne
  • vypracovanie interných predpisov v rozsahu vecnej pôsobnosti odboru právnych činností
  • pripomienkovanie interných predpisov organizačných útvarov zdravotnej poisťovne
  • účasť na rokovaniach
  • vybavovanie ďalšej agendy odboru právnych činností podľa dispozície nadriadeného zamestnanca

K pozícii patrí aj agenda compliance officer:
  • monitoring právnych predpisov a informovanie o potrebe ich implementácie do interných predpisov zdravotnej poisťovne
  • monitoring povinností zdravotnej poisťovne v zmysle platných právnych predpisov
  • pripomienkovanie právnych predpisov v rámci MPK
  • účasť na rozporových konaniach
  • výkon činností v súlade s internými predpismi zdravotnej poisťovne a s požiadavkami akcionára zdravotnej poisťovne
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi.
Iné výhody
  • práca v dynamickom tíme
  • profesionálne pracovné podmienky
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnicka fakulta - právo
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
  • prax v oblasti verejného zdravotného poistenia - minimálne 3 roky
  • precíznosť
  • zodpovednosť
  • komunikačné zručnosti
  • flexibilita a zanietenosť
  • proaktívny prístup

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná finančná skupina Achmea. V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea, aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu. Sme päťnásobným držiteľom prestížneho ocenenia Zlatá minca za inovatívny prístup a nadštandardné služby poistencom.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov