Klientsky/-a poradca/-kyňa - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix+bonusy (mesačne)+variabilná zložka (štvrťročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o administratívnu prácu? Máte záujem sa vzdelávať v oblasti zdravotného poistenia? Radi pomáhate ľuďom vybavovať? Hľadáte perspektívne dlhodobé zamestnanie?

Ak áno, máme pre vás prácu!

Naša spoločnosť hľadá do svojho tímu klientskeho/-ku poradcu/-kyňu. V práci nebudete sám/sama. Pracujete v malom kolektíve. Zaškolíme vás a budete mať podporu od skúsených kolegov/-kýň. K dispozícii je vám supervízorka, ktorá ochotne poradí a tréneri, ktorí prakticky naučia.

Po zaučení cca 1 mesiac budete schopný/á:
  • poskytovať profesionálny klientsky servis v oblasti zdravotného poistenia a komerčných produktov a služieb
  • prijímať prihlášky na verejné zdravotné poistenie
  • preberať, kontrolovať a spracovávať doklady prevzaté od poistencov, platiteľov poistného, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a klientov spoločnosti
  • vystavovať a vydávať preukazy poistencov a potvrdenia pre platiteľov
  • vykonávať hotovostné a bezhotovostné platobné operácie
  • prijímať podnety, reklamácie a sťažnosti a posúvať ich na spracovanie kompetentným útvarom spoločnosti

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD/RD.

S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.

Neváhajte, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Prosím odpovedzte na otázky v pripojenom dotazníku. Vyplnenie dotazníka je podmienkou zaradenia do výberového konania.

Všetkým uchádzačom/-kám odpovieme do 1 mesiaca od zaslania životopisu. Ak spĺňate podmienky budeme Vám telefonovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctva, poisťovníctva

Počet rokov praxe

2

Vo výberovom konaní uspejete, ak:

  • chcete pracovať v administratíve a máte kladný vzťah k obchodu
  • sa chcete učiť o verejnom zdravotnom poistení a o komerčných produktoch poistenia využiteľných v bežnom živote
  • máte už prax v oblasti poradenstva klientom a boli ste v tejto práci úspešný/á
  • pracujete s počítačom a ľahko sa učíte pracovať v nových programoch
  • záleží vám na kvalite odovzdanej práce a na kvalite informácií a servisu, ktorý poskytnete klientovi
  • máte príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
  • vám pri riešení situácie s klientom záleží na vyriešení situácie s klientom s ohľadom na budúci vzťah klienta k našej spoločnosti
  • nečakáte, že sa problémy riešia samé, ale prichádzate s návrhom riešenia

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis
ID: 2986586  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix+bonusy (mesačne)+variabilná zložka (štvrťročne)