HR konzultant/-ka

Miesto práce
Bajkalská 29A, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho priateľského tímu hľadáme samostatného, asertívneho a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý nie je zvyknutý čakať na pokyny, hľadá proaktívne nové riešenia a neuspokojí sa s priemerom. A zmeny sú tým pravým, čo ho baví a láka.

Ak by ste mali záujem byť zodpovedný/-á za:
  • celý proces a agendu náboru a výberu nových zamestnancov (od inzercie, predselekcie, po vedenie výberového konania...)
  • využívanie rôznych metód výberov – behaviorálne metódy rozhovorov, Assessment centrá...
  • konzultácie zamestnancom a riadiacim pracovníkom pri implementácii všetkých pravidiel a procesov v rámci ľudských zdrojov
  • poradenstvo v pracovno-právnej oblasti
  • aktívne riadenie zverených projektov v oblasti ľudských zdrojov, internej komunikácie (adaptácia, vedenie výstupných pohovorov, talent manažment...)
  • aktívna účasť na plánovaní a tvorbe headcountu
  • pravidelný KPI HR reporting
  • pripravovanie návrhov a aktualizovanie interných smerníc riadenia ľudských zdrojov a kontrolovanie ich dodržiavania
  • zabezpečenie komunikáciu s materskou spoločnosťou v Holandsku
  • reprezentovanie spoločnosti na odborných podujatiach, náborových akciách
  • hľadanie nových a kreatívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov

a zároveň:

  • ste priateľský/-á, komunikačne a organizačne zdatný/-á;
  • máte empaticky prístup;
  • viete aktívne počúvať;
  • ste tvorivý/-á a proaktívny/-a pri hľadaní nových riešení;
  • máte drive a zanietenosť;
  • ste orientovaný/-á na detail a zároveň Vás baví „follow up“;
  • dokážete samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhovať riešenia;
  • ste osobnosť so silnou motiváciou realizovať sa v oblasti HR a nášho biznisu,

potom nám pošlite svoj životopis a staňte sa našim/-ou kolegom/kolegyňou.
Ponúkaný plat (brutto)
finančné podmienky budú oznámené finálnemu kandidátovi/ke
Termín nástupu
01.01.2017
Iné výhody
  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na regeneráciu a príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity (možnosť využívať súkromné zdravotné zariadenia pre zamestnanca aj jeho blízkych rodinných príslušníkov a pod.)
  • a mnoho ďalších
Pre zaradenie žiadosti do výberového konania je potrebné pravdivo a úplne vyplniť dotazník pri zasielaní žiadosti. Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať tieto a vyššie uvedené kritéria, nebudú zaradené do výberového konania.

Uchádzačom/kám vopred ďakujeme za záujem, no vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov/ky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Vodičský preukaz
B
  • prax na obdobnej pozícii a v HR min. 3 roky
  • skúsenosti z projektov zameraných na angažovanosť, motiváciu a internú komunikáciu zamestnancov
  • ochota príležitostne cestovať (Bratislava + celé Slovensko)
  • výborná užívateľská znalosť práca s MS Office, Internet

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná finančná skupina Achmea. V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea, aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu. Sme päťnásobným držiteľom prestížneho ocenenia Zlatá minca za inovatívny prístup a nadštandardné služby poistencom.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
Adresa
Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Bajkalská 29/A
821 08 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Gubová
E-mail: poslať životopis