Staň sa Digital Trainee

Miesto práce
Bajkalská 29/A, 813 60 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame dlhodobý TRAINEE PROGRAM, ktorý Ti umožní získať znalosti a zručnosti pre budovanie poisťovníctva a bankovníctva budúcnosti.
Počas nášho 18 mesačného programu budeš mať príležitosť pracovať na viacerých kľúčových oddeleniach našej spoločnosti. Na jednotlivých oddeleniach budeš pracovať niekoľko mesiacov na náročnej analytickej úlohe alebo projekte, ktoré sú súčasťou našej digitálnej stratégie. Pri niektorých úlohách budeš súčasťou medzinárodného tímu.

Budeš niesť reálnu zodpovednosť a výsledky tvojej práce pomôžu formovať strategické rozhodnutia o našich produktoch a spôsoboch predaja. Na projektoch ťa budú podporovať naši senior manažéri, zodpovední za realizáciu stratégie a zavádzanie inovácií. Tradičným spôsobom by ti trvalo niekoľko rokov, aby si sa o poisťovníctve naučil toľko, čo získaš v našom programe za 18 mesiacov. Okrem toho získaš základy projektového manažmentu a naučíš sa ako presadiť implementovať inovácie.

Po úspešnom ukončení programu budeme s tebou počítať v našom tíme, na oddelení v ktorom najlepšie uplatníš svoj talent a získané zručnosti.

Na akých projektoch budeš pracovať:
• Počas programu budeš mať príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch dotýkajúcich sa oblastí vzniku životného a neživotného poistenia (vývoj produktov), digitálneho marketingu či on-line predaja.

• práca v ústretovom a dynamickom tíme
• profesionálne pracovné podmienky
• priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie
• korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup

Informácie o výberovom konaní

Ako ťa vyberieme:
• Potom ako nám pošleš svoj životopis a motivačný list absolvuješ krátke telefonické interview.
• Následne ťa pozveme na osobný rozhovor a vyplníš niekoľko online testov, ktoré preveria tvoje analytické schopnosti.
• Záverečným krokom je Assessment Centrum pre najlepších kandidátov .
• Predpokladaný nástup je jún až september 2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
• Študuješ posledný rok magisterského/inžinierskeho štúdia alebo si ukončil štúdium na vysokej škole pred menej ako 3 rokmi
• Študoval si odbor, ktorý ťa vybavil silnými analytickými zručnosťami (Aplikovanú matematiku, Štatistiku, alebo analytické ekonomické odbory).
• Plynulo komunikuješ po anglicky
• MS Excel je nástroj, ktorý ovládaš ako expert. Je veľkou výhodou ak vieš pracovať aj s iným softvérom a nástrojmi používanými pri analýzach.
• Miluješ riešenie komplexných problémov a hlavolamov a nebojíš sa pracovať s veľkým množstvom dát.
• Dokážeš „vidieť za roh“ a prichádzať s netradičnými riešeniami.
• Svoje myšlienky vieš prezentovať zrozumiteľne a tvoje argumenty majú jasnú štruktúru.
• Nevzdávaš sa, doťahuješ veci do konca a vieš zabrať, keď je to potrebné.

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis
ID: 3096629  Dátum zverejnenia: 10.7.2017