Vedúci/-a oddelenia likvidácie poistných udalostí v cestovnom poistení

Miesto práce
Bajkalská 29/A, 813 60 Bratislava 1
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zodpovedať za riadenie činností a realizáciu cieľov v rámci oddelenia likvidácie poistných udalostí v cestovnom poistení
  • zodpovedať za včasnú, kvalitnú a efektívnu likvidáciu poistných udalostí riadeného odboru v cestovnom poistení
  • priamo vybavovať a kontrolovať uplatnené nároky vyplývajúce z poistných zmlúv cestovného poistenia
  • riadiť priamo podriadených zamestnancov (stanovovať im ciele, zadeľovať úlohy a pravidelne vyhodnocovať ich plnenie, zodpovedať za motiváciu, kontrolu, pravidelné hodnotenie a plánovanie rozvoja priamo podriadených zamestnancov)
  • zodpovedať za tvorbu a aktualizáciu metodických usmernení v pôsobnosti daného útvaru
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
asap
Iné výhody
  • dynamická a rôznorodá práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé zamestnanecké benefity
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a so súhlasom so spracovaním osobných údajov pomocou formulára "Poslať spoločnosti životopis" uvedeného pod týmto inzerátom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické, zdravotnícke odbory
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
  • prax v oblasti riadenia ľudí
  • prax v oblasti likvidácie poistných udalostí alebo obdobnej oblasti poisťovníctva ( v prípade SŠ vzdelania min. 8 ročná prax v poisťovníctve/likvidácii poistných udalostí a skúsenosť s riadiacou činnosťou)
  • silná osobnosť so proaktívnym prístupom k práci
  • výborné komunikačné zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • odolnosť voči stresu

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontaktná osoba: Lucia Hanusková
E-mail: poslať životopis