Špecialista/-ka digitálneho marketingu a priameho predaja

Miesto práce
Bajkalská 29/A, 813 60 Bratislava 1, Bratislavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do tímu online predaja hľadáme šikovného online marketéra so skúsenosťami s webovou analytikou a online komunikáciou, ktorá smeruje k zvýšeniu spokojnosti zákazníkov, optimalizácii online kampaní a zvýšeniu predaja cez internet a mobil.

Stanete sa súčasťou malého, ale o to viac snaživého tímu zameraného na vývoj online predaja poistenia. Vašou úlohou bude:
• spolupráca pri navrhovaní, vývoji a testovaní webových a mobilných aplikácií
• komunikácia s internými a externými IT dodávateľmi
• správa obsahu webovej stránky v CMS
• testovanie webových aplikácií
• návrh UX/UI dizajnu mobilných aplikácií a web stránok
• príprava wiframov
• analýza online produktov a služieb na domácom aj zahraničnom poistnom trhu
• spracovanie výsledkov analýz do prehľadného reportu

Pracovný pomer je na prvý rok na dobu určitú, t.j. 1 rok od dátumu nástupu. V prípade obojstrannej spokojnosti predĺženie pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
asap
Iné výhody
• práca v spoločnosti so silným medzinárodným zázemím
• práca v mladom, dynamickom a kreatívnom kolektíve
• participácia na inovatívnych projektoch
• priestor pre osobnostný aj kariérny rast
• profesionálne pracovné podmienky
• korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
• firemné benefity
Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a so SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM ÚDAJOV.

Do motivačného listu nezabudnite uviesť ČÍM VÁS POZÍCIA OSLOVILA, a ODPOVEDE na nasledujúce otázky:
1. Ako by ste zvýšili predaj cestovného poistenia cez internet?
2. Ako urobíte z návštevníka webu platiaceho klienta?

Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené náležitosti, nebudú zaradené do výberového konania. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonómia
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• vysoká kreativita a nadšenie pre online svet
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• analytické schopnosti, zmysel pre detail a spájanie súvislostí
• samostatnosť
• výborná znalosť pravopisu
• skúsenosti s e-commerce výhodou
• skúsenosti s prácou v CMS výhodou
• anglický jazyk - mierne pokročilý
• práca s Photoshopom

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Vydrová
E-mail: poslať životopis