Manažér/-ka cross-sell kampaní a lojalitného programu

Miesto práce
Bajkalská 29/A, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Popis pozície
Máte skúsenosti s manažovaním cross-sellových kampaní? Chceli by ste sa podieľať na rozvoji lojalitného programu pre koncového klienta? Lákajú Vás výzvy a práca na medzinárodných projektoch v renomovanej finančnej inštitúcii? Tak potom čítajte ďalej, lebo možno hľadáme práve Vás!

Ako manažér/-ka cross-sellových kampaní a lojalitného programu budete zodpovedný/-á za riadenie aktivít, ktoré našim klientom prinášajú pridanú hodnotu v podobe lepších produktov a služieb. Spolu s kolegami z odboru Business Intelligence budete súčasťou dynamického a na výkon orientovaného úseku marketingu a digitálneho predaja, do ktorého patria okrem odboru BI aj útvar marketingovej komunikácie a útvar digitálneho marketingu a priameho predaja.

Náplň práce
• Tvorba, rozvoj a exekúcia cross-sellovej stratégie
• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov v oblasti cross-sellu a retencie
• Detailná znalosť klientov, ich segmentácia a personalizácia komunikácie
• Tvorba a rozvoj lojalitného programu s cieľom mať najspokojnejších klientov na trhu
• Zodpovednosť za rozvoj DWH
• Spolupráca na projektoch z oblasti CLV, NPS a Big data na medzinárodnej úrovni
• Spolupráca na vývoji nových poistných produktov a služieb pre klientov
• Reporting a prezentovanie výsledkov manažmentu a zahraničnému akcionárovi
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Iné výhody
Stabilita

S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie

Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie a regenerácia

Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu. Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Relax a regenerácia:

Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Zľavy na produkty:

Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.
Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, neváhajte a informujte nás o tom. Pošlite svoj životopis a motivačný list, v ktorom vysvetlíte dôvody, prečo sa na uvedenú pozíciu hlásite.

Prosím vyplňte aj priložený dotazník.

Tešíme sa na vaše reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, informatika, marketing
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
B
Počítačové znalosti
• MS Office – expert
• SAS Guide - pokročilý
• SQL – pokročilý
• SPSS – mierne pokročilý
• Qlick Sense – mierne pokročilý

• sk. B

Počet rokov praxe
• Min. 2 roky na pozícii manažéra cross-sellových kampaní alebo CRM špecialistu
• Skúsenosť s danou pozíciou v oblasti finančných služieb alebo telko výhodou

• Preukázateľné úspešné referencie v oblasti data driven sales
• Proklientský a zároveň obchodnícky duch
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Analytické a algoritmické myslenie
• Zvládanie manažovania komplexných projektov

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov