Referent/-ka likvidácie v neživotnom poistení

Miesto práce

Bajkalská 29/A, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • registrovať (aj elektronickú) poštu
  • registrovať poistné udalosti do informačného systému a viesť ich spisovú dokumentáciu v súlade s registratúrnym poriadkom spoločnosti
  • komunikovať s klientmi, so zúčastnenými alebo prizvanými osobami, so štátnymi orgánmi a zmluvnými externými spolupracovníkmi s cieľom zabezpečiť všetky podklady potrebné ku komplexnému posúdeniu poistnej udalosti likvidátorom/kou poistných udalostí
  • zabezpečovať administratívne úkony súvisiace s prípravou podkladov k regresným konaniam
  • spracovávať (skenovať, archivovať) dokumenty potrebné k likvidácii poistných udalostí
  • participovať na firemných projektoch
  • vykonávať podľa pokynov zamestnávateľa ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce

Ponúkaný plat (brutto)

platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi/-ke

  • dynamická a rôznorodá práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé zamestnanecké benefity
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup

Pre zaradenie žiadosti do výberového konania je potrebné pravdivo a úplne vyplniť dotazník pri zasielaní žiadosti. Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať tieto a vyššie uvedené kritéria, nebudú zaradené do výberového konania.

Uchádzačom/-kám vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov/-ky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

  • 1 rok praxe v poisťovníctve (správa zmlúv, likvidácia zmlúv, administratíva)

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná finančná skupina Achmea. V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea, aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu. Sme päťnásobným držiteľom prestížneho ocenenia Zlatá minca za inovatívny prístup a nadštandardné služby poistencom.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1