Referent/-ka likvidácie v neživotnom poistení

Miesto práce
Bajkalská 29/A, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • registrovať (aj elektronickú) poštu
  • registrovať poistné udalosti do informačného systému a viesť ich spisovú dokumentáciu v súlade s registratúrnym poriadkom spoločnosti
  • komunikovať s klientmi, so zúčastnenými alebo prizvanými osobami, so štátnymi orgánmi a zmluvnými externými spolupracovníkmi s cieľom zabezpečiť všetky podklady potrebné ku komplexnému posúdeniu poistnej udalosti likvidátorom/kou poistných udalostí
  • zabezpečovať administratívne úkony súvisiace s prípravou podkladov k regresným konaniam
  • spracovávať (skenovať, archivovať) dokumenty potrebné k likvidácii poistných udalostí
  • participovať na firemných projektoch
  • vykonávať podľa pokynov zamestnávateľa ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi/-ke
Iné výhody
  • dynamická a rôznorodá práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé zamestnanecké benefity
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
Pre zaradenie žiadosti do výberového konania je potrebné pravdivo a úplne vyplniť dotazník pri zasielaní žiadosti. Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať tieto a vyššie uvedené kritéria, nebudú zaradené do výberového konania.

Uchádzačom/-kám vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov/-ky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
  • 1 rok praxe v poisťovníctve (správa zmlúv, likvidácia zmlúv, administratíva)

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov