Social Media Specialist

Miesto práce
Bajkalská 29/A, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kto sme my

Onlia je mladá inovatívna značka, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Pozri si videá o nás tu: https://www.youtube.com/channel/UCal9wmXltdLN7Hf_arYTiug

Kto si ty

• Rád píšeš články
• Máš skúsenosti s písaním článkov, blogov v online prostredí (web, sociálne médiá)
• Správa článkov a príspevkov na sociálnych sieťach je tvoj koníček, robíš to rád a máš prehľad čo sa deje
• Máš zmysel pre humor, si zvedavý a kreatívny

Čo budeme spolu tvoriť

• Budovanie „Brand Spirit“ prostredníctvom starostlivosti o sociálne siete našej značky
• Nastavovanie a vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach
• Vytáranie stratégie sociálnych médií našej značky, uverejňovanie článkov pomocou online mediálnych kanálov
• Budovanie vzťahov s odborníkmi a mienkotvorcami a zvyšovanie online brand awareness našej značky
• Písanie článkov a príspevkov na sociálnych sieťach a internom blogu
• Vytváranie textov pre externú komunikáciu so zákazníkmi
• Prichádzanie s novými nápadmi na aktuálne témy, zabezpečenie atraktívnosti a kvality článkov
• Koordinácia a spolupráca s externými agentúrami
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Čo budeš z toho mať ty

Môžeš očakávať prostredie start-upu, plné nadšenia a skvelých nápadov. Získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod. Flexibilný pracovný čas a atraktívna mzda sú samozrejmosťou.
Informácie o výberovom konaní
Tak sa prihlás!

Daj nám o sebe vedieť. Pošli životopis. V ňom musíme nájsť, že si ten správny kolega do partie. Ak to z tvojho CV vyčítame, určite ti zavoláme.

Klikni na "poslať životopis" a vyplň krátky dotazník.

Najskôr životopisy triedime podľa skúseností, ktoré máš uvedené v životopise. Preto si daj prosím záležať na tom, aby tam tieto informácie boli. Napíš tam všetko čo je relevantné k tejto pozícii.

Potom kandidátom voláme, aby sme zistili, či naozaj chceme to isté - túto prácu.

Následne sa stretneme osobne, aby nám každý kandidát mohol povedať o sebe niečo viac.

Potom sa už len rozhodneme pre finálneho kandidáta a dohodneme sa nástupe.

Tešíme sa na tvoju reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov