Riaditeľ/-ka odboru likvidácie poistných udalostí v neživotnom poistení

Miesto práce
Bajkalská 29/A, 813 60 Bratislava 1, Bratislavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Viete riešiť problémy rýchlo a efektívne? Pracujete ako likvidátor, máte VŠ vzdelanie a uvažujete o kariérnom posune? Potom hľadáme práve vás! Buďte našim Mr. Wolfom poisťovníctva: https://www.youtube.com/watch?v=wWmRTjLRMfU

Vašou úlohou bude:
  • zodpovedať za riadenie činností a realizáciu cieľov v rámci odboru likvidácie poistných udalostí v neživotnom poistení v súlade so stratégiou spoločnosti
  • zodpovedať za včasnú, kvalitnú a efektívnu likvidáciu poistných udalostí v neživotnom poistení
  • riadiť priamo podriadených zamestnancov (stanovovať im ciele, zadeľovať úlohy a pravidelne vyhodnocovať ich plnenie, zodpovedať za motiváciu, kontrolu, pravidelné hodnotenie a plánovanie rozvoja priamo podriadených zamestnancov)
  • zodpovedať za tvorbu a aktualizáciu metodických usmernení v pôsobnosti daného útvaru
Iné výhody
S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút. Umožňujeme pracovať z domu, tzv. home office.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás daná pozícia? Idete do toho s nami?
Kliknite na "poslať životopis", vyplňte dotazník a pošlite nám svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a so SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM ÚDAJOV.

Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené náležitosti, nebudú zaradené do výberového konania. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, technické, ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
B
  • odolnosť voči stresu, proaktivita, schopnosť doťahovať veci do konca
  • skúsenosti s tvorbou metodiky pre likvidáciu poistných udalostí, znalosti z oblasti poisťovníctva

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontaktná osoba: Lucia Hanusková
E-mail: poslať životopis