Web CMS špecialista

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Onlia je svet nekonečných možností. Pre našich zákazníkov budujeme Top Shop - jedinečnú skúsenosť s online nákupom.

Onlia hľadá do svojho tímu experta na web content, web design a copywriting. Tvojim cieľom bude zrealizovať skvelé nápady do digitálnej podoby na webe, tak aby obsah stránky bol dobre čitateľný a príťažlivý pre nášho zákazníka. Tvojou úlohou bude manažovať obsah webových stránok (www.onlia.sk).

Výsledkom tvojej práce bude jedinečný obsah webových stránok, ktorý pripraví skutočný zážitok pre nášho zákazníka.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
S nami získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod.
Už len klikni nižšie, odpovedz na otázky v dotazníku a pošli CV. Motivačný list - k veci - je vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

web marketing, web design
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - expert
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

CSS - expert
HTML - expert
Táto príležitosť by ti nemala ujsť, ak:
  • máš prax v oblasti WCMS, copywriting, online marketingovej komunikácie alebo web dizajnu min. 2 roky
  • máš skúsenosti s nástrojmi webovej analytiky a digitálneho marketingu
  • si kreatívny/-a a dobre ovládaš pravopis
  • si orientovaný na výsledok
  • robíš veci proaktívne a nebojíš sa zmeny
  • sa vyznáš v trendoch

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov