Oblastný/-á riaditeľ/-ka Žilina

Miesto práce
Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Rozmýšľate, čo ďalej? Páčilo by sa Vám budovať niečo vlastné pod záštitou silného partnera? Potom pre Vás máme takúto výzvu:
  • budovať a riadiť činnosti obchodného tímu s cieľom zabezpečiť priebežné plnenie strategických obchodných cieľov v rámci pridelenej agendy (predaj produktov životného, neživotného a zdravotného poistenia pre individuálnych klientov) v danom regióne
  • realizovať nábor, výber a adaptáciu nových spolupracovníkov
  • tvoriť a vyhodnocovať plány a aktivity vlastného obchodného tímu
  • hľadať príležitosti na nové akvizície
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat + provízie, odmeny, bonusy
Termín nástupu
12/2016
Iné výhody
  • práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením a zázemím na poisťovacom trhu životného, neživotného a zdravotného poistenia
  • príjemné pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas
  • možnosť dotvorenia si vlastného obchodného tímu
  • neobmedzená výška finančného ohodnotenia
  • výkon práce aj mimo sídla spoločnosti
  • vzdelávací systém podporujúci osobný a kariérny rast
  • zaujímavé motivačné programy
  • firmou poskytnuté kompletné kancelárske a technické zázenie
Druh pracovného pomeru
živnosť
Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Union poisťovňa, a.s. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz
B
  • prax v obchode vítaná (vo finančníctve výhodou)
  • manažérska prax vo vedení obchodných skupín výhodou
  • organizačné a manažérske schopnosti
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • výborné komunikačné zručnosti
  • flexibilita
  • orientácia na výsledky a záujem o profesionálny rast

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov