Rodinný finančný poradca

Union poisťovňa, a. s.

Mariánska 6, 971 01 Prievidza, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca nepatrí medzi tie ľahké ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pracovná pozícia si vyžaduje kvalitnú komunikáciu a silné vyjednávacie schopnosti. Zameriava sa na získanie nových klientov s cieľom úspešne uzavrieť obchod a starostlivosť o existujúcich klientov .
Nový poradca je v neustálom kontakte s manažérom. Absolvuje s ním dohodnuté stretnutia, navolávania potenciálnych klientov, aby získal predstavu o komunikácií s našimi klientmi.
Zoznámi sa s potrebnou administratívou, ktorá je súčasťou tejto práce.
Výsledkom je reálny pohľad na pracovnú pozíciu.

Medzi výhody a benefity, ktoré ponúkame, patria:
* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich poradcov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* teambuildingové aktivity

Pre našu stabilnú pobočku v Prievidzi hľadáme šikovného a najmä aktívneho kolegu / kolegyňu s OBCHODNÝM zmýšľaním, ktorého hlavnými zložkami náplne práce sú poradenstvo, predaj produktov a komplexná starostlivosť o klienta.
Obchodník preberá zodpovednosť za výšku svojej výplaty a je pánom svojho času, keďže len efektívni ľudia produkujú. Plánovanie a samostatnosť je jeho silná stránka najmä v procese prípravy obchodných ponúk a riešení pre klienta. Vytváranie si vzťahu s klientom vidí ako benefit a do budúcna vie čerpať práve z poctivo vykonanej práce a získaných referencií.
Správne zvolenou stratégiou čerpá z minulosti, žije a produkuje v prítomnosti a s úsmevom kráča do budúcnosti. Úspešne si ukončuje svoje krátkodobé plány, ktoré vedú k splneniu tých dlhodobých. Je učenlivý a vie oceniť pomoc od skúsenejších kolegov. Uvedomuje si svoje nedostatky a je pripravený im čeliť neustálym zdokonaľovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:
* iniciatívnosť, osobné nasadenie
* výborné komunikačné a obchodnícke zručnosti
* záujem o predaj bankových produktov
* orientácia na dosahovanie výsledkov

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2113564  Dátum zverejnenia: 12.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac