Riaditeľ/-ka pre firemných klientov

Union poisťovňa, a. s.

Miesto práce
okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
6/2017
Fixný príjem, príspevok na motor. vozidlo, kvartálne a ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov/-ky so skúsenosťami v oblasti budovania a vedenia obchodných tímov. Máte cit pre obchod a proklientskú orientáciu?

Vašou náplňou práce bude:
- riadiť, budovať a motivovať pridelenú obchodnú skupinu
- systematicky rozvíjať profesionálne zručnosti členov pridelenej obchodnej skupiny
- získavať a adaptovať nových spolupracovníkov do obchodnej skupiny
- pravidelne vyhodnocovať a reportovať výsledky a plnenie cieľov skupiny
- zodpovedať za plnenie stanovených obchodných a rozvojových cieľov
- realizovať stanovené úlohy v rámci obchodnej skupiny špecialistov pre firemné poistenie
- zvyšovať objem a kvalitu predaja produktov spoločnosti najmä firemným klientom
- koordinovať pracovné činnosti a aktivity skupiny špecialistov pre firemné poistenie vo zverenom regióne
- zabezpečiť analýzu podnikateľského prostredia
- participovať na firemných projektoch

- práca v známej a renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu a trhu zdravotného poistenia
- profit zo spolupráce s Union zdravotnou poisťovňou
- príjemné pracovné prostredie a ľudský prístup
- profesionálne pracovné podmienky
- priestor na realizáciu vlastných návrhov
- firemné benefity
- mesačný príspevok na automobil
- motivačné programy

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám:
- štruktúrovaný životopis
- motivačný list - v ňom odpovedajte prosím na tieto otázky:
1) Aké sú Vaše platové očakávanie (brutto)?
2) Ako by ste starým rodičom vysvetlili čo je to firemné poistenie?
3) Aká je Vaša najhoršia skúsenosť z oblasti vedenia tímu?

- súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Union poisťovňa, a.s. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti poistenia, resp. finančníctva - VÝHODOU
- prax v oblasti riadenia obchodných tímov - PODMIENKOU
- prax v oblasti spolupráce s firemnou klientelou - VÝHODOU
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič - PODMIENKOU
- manažérske a analytické schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať obchodný tím
- skúsenosti v oblasti náboru a výberu obchodníkov
- schopnosť viesť obchodné rokovanie
- strategické myslenie, rozhodnosť, orientácia na cieľ
- pozitívne myslenie
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia, odolnosť voči stresu
- mobilita a flexibilita
- zodpovednosť, cieľavedomosť
- bezúhonnosť
- organizačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2006138  Dátum zverejnenia: 13.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný príjem, príspevok na motor. vozidlo, kvartálne a ročné odmeny.