Špecialista/-ka vývoja a prevádzky IS online služieb ONLIA

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme analytickú osobnosť so vzťahom k prostrediu online predaja a služieb.
Vašou úlohou bude zabezpečovať vývoj a prevádzku zverených online aplikácií a služieb a poskytovať podporu ich užívateľom.

Kto sme my
Onlia je mladá inovatívna značka, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete.
Pozrite si niečo o nás tu: https://www.youtube.com/channel/UCal9wmXltdLN7Hf_arYTiug

Kto si ty
• Vyznáš sa v oblasti IT, najmä v oblasti riešení pre online predaj služieb cez web a mobil
• Máš podobnú pracovnú skúsenosť, napríklad ako aplikačný garant
• Vypočuješ si nápady od „ne“-IT kolegu z tímu a vieš situáciu pekne zanalyzovať, povedať, čo sa dá, ako dlho to bude trvať, kto to naprogramuje a čo je s tým ešte spojené
• Si schopný vyšpecifikovať zmeny v informačnom systéme a jeho parametre
• Už si niekedy pracoval na projekte a bol si zodpovedný za IT časť toho projektu
• Si schopný zrozumiteľne komunikovať (zadať požiadavku, strážiť termíny a výsledok) s dodávateľmi

Čo budeme spolu tvoriť
• Budovať „Brand Spirit“ prostredníctvom vývoja IS značky
• Pripravovať špecifikácie zmien informačného systému online služieb a jeho parametrov
• Vypracovávať projektovú dokumentáciu a riadiť projekty zmien informačného systému
• Analyzovať a dokumentovať chybové stavy nahlásené užívateľmi IS
• Zabezpečovať vyhodnocovanie a analyzovanie zmien, navrhovať optimálne riešenia
• Zabezpečovať činnosti spojené s nasadzovaním zmien IS, testovanie a podporu užívateľom, vrátane školení užívateľov
• Komunikovať s vývojovým tímom, dodávateľmi a užívateľmi
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi.
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Čo budeš z toho mať ty

Môžeš očakávať prostredie start-upu, plné nadšenia a skvelých nápadov. Získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod. Flexibilný pracovný čas a atraktívna mzda sú samozrejmosťou.
Informácie o výberovom konaní
Tak sa prihlás!
Daj nám o sebe vedieť. Pošli životopis. V ňom musíme nájsť, že si ten správny kolega do partie. Ak to z tvojho CV vyčítame, určite ti zavoláme.

V telefonickom rozhovore si ujasníme fakty zo CV a potom bude nasledovať osobný pohovor.

Výberový proces bude trvať približne 1 mesiac od zverejnenia inzerátu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické, elektrotechnické, IT
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
B
• prehľad v internetových technológiách a technológiách spojených s tvorbou WEB aplikácií
• základná znalosť relačných databáz, SQL, HTML, CSS, XML - VÝHODOU
• anglický jazyk (schopnosť porozumieť technickým textom)
• schopnosť samostatne a proaktívne riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy
• veľmi dobré logické a analytické myslenie
• schopnosť vidieť veci v súvislostiach
• veľmi dobré komunikačné zručnosti
• bezúhonnosť

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Mandáková
E-mail: poslať životopis