Špecialista/-ka vývoja a prevádzky IS online služieb ONLIA

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytickú osobnosť so vzťahom k prostrediu online predaja a služieb.
Vašou úlohou bude zabezpečovať vývoj a prevádzku zverených online aplikácií a služieb a poskytovať podporu ich užívateľom.

Kto sme my
Onlia je mladá inovatívna značka, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete.
Pozrite si niečo o nás tu: https://www.youtube.com/channel/UCal9wmXltdLN7Hf_arYTiug

Kto si ty
• Vyznáš sa v oblasti IT, najmä v oblasti riešení pre online predaj služieb cez web a mobil
• Máš podobnú pracovnú skúsenosť, napríklad ako aplikačný garant
• Vypočuješ si nápady od „ne“-IT kolegu z tímu a vieš situáciu pekne zanalyzovať, povedať, čo sa dá, ako dlho to bude trvať, kto to naprogramuje a čo je s tým ešte spojené
• Si schopný vyšpecifikovať zmeny v informačnom systéme a jeho parametre
• Už si niekedy pracoval na projekte a bol si zodpovedný za IT časť toho projektu
• Si schopný zrozumiteľne komunikovať (zadať požiadavku, strážiť termíny a výsledok) s dodávateľmi

Čo budeme spolu tvoriť
• Budovať „Brand Spirit“ prostredníctvom vývoja IS značky
• Pripravovať špecifikácie zmien informačného systému online služieb a jeho parametrov
• Vypracovávať projektovú dokumentáciu a riadiť projekty zmien informačného systému
• Analyzovať a dokumentovať chybové stavy nahlásené užívateľmi IS
• Zabezpečovať vyhodnocovanie a analyzovanie zmien, navrhovať optimálne riešenia
• Zabezpečovať činnosti spojené s nasadzovaním zmien IS, testovanie a podporu užívateľom, vrátane školení užívateľov
• Komunikovať s vývojovým tímom, dodávateľmi a užívateľmi

Ponúkaný plat (brutto)

Platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi.

Termín nástupu

dohodou

Čo budeš z toho mať ty

Môžeš očakávať prostredie start-upu, plné nadšenia a skvelých nápadov. Získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod. Flexibilný pracovný čas a atraktívna mzda sú samozrejmosťou.

Informácie o výberovom konaní

Tak sa prihlás!
Daj nám o sebe vedieť. Pošli životopis. V ňom musíme nájsť, že si ten správny kolega do partie. Ak to z tvojho CV vyčítame, určite ti zavoláme.

V telefonickom rozhovore si ujasníme fakty zo CV a potom bude nasledovať osobný pohovor.

Výberový proces bude trvať približne 1 mesiac od zverejnenia inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

v pozícii IT konzultanta
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prehľad v internetových technológiách a technológiách spojených s tvorbou WEB aplikácií
• základná znalosť relačných databáz, SQL, HTML, CSS, XML - VÝHODOU
• anglický jazyk (schopnosť porozumieť technickým textom)
• schopnosť samostatne a proaktívne riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy
• veľmi dobré logické a analytické myslenie
• schopnosť vidieť veci v súvislostiach
• veľmi dobré komunikačné zručnosti
• bezúhonnosť

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná finančná skupina Achmea. V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea, aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu. Sme päťnásobným držiteľom prestížneho ocenenia Zlatá minca za inovatívny prístup a nadštandardné služby poistencom.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava