Rodinný poistný poradca (Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Dolný Kubín)

Miesto práce
Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • starostlivosť o existujúcich a nových klientov
  • poskytovanie komplexných informácií o ponuke poistných produktov a finančných služieb poisťovne
  • uzatváranie zmlúv životného a neživotného poistenia
  • denná práca s interným IT systémom
  • aktívna spolupráca v oblasti zdravotného poistenia s Union zdravotnou poisťovňou
Ponúkaný plat (brutto)
fixná mesačná odmena + kvartálne odmeny +motivujúce provízie
Termín nástupu
12/2016
Iné výhody
  • práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
  • spolupráca so zdravotnou poisťovňou so stabilným postavením na trhu zdravotného poistenia
  • príjemné pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas
  • kvalitný a prepracovaný systém zaškolenia a vzdelávania
  • možnosť profesného a kariérneho rastu
  • pestrá práca v dynamickom kolektíve
Druh pracovného pomeru
živnosť
Zaujala Vás daná pozícia? Ak spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz
B
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • dobré komunikačné zručnosti
  • obchodný duch
  • proaktívny prístup
  • samostatnosť, cieľavedomosť, ochota učiť sa

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov