Riaditeľ/-ka pre firemných klientov

Union poisťovňa, a. s.

okres Humenné, okres Snina, okres Michalovce, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1300 - 2500 EUR/mesiac, fix + variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov/-ky so skúsenosťami v oblasti budovania a vedenia obchodných tímov. Máte cit pre obchod, proklientsku orientáciu a ste rodený/-á vedúci/-a?

Vašou náplňou práce bude:
• riadiť a motivovať pridelené obchodné skupiny
• systematicky rozvíjať profesionálne zručnosti členov pridelených obchodných skupín
• získavať nových spolupracovníkov do pridelených obchodných skupín
• pravidelne vyhodnocovať a reportovať výsledky a plnenie cieľov pridelených obchodných skupín
• zodpovedať za plnenie stanovených obchodných cieľov
• realizovať stanovené úlohy v rámci pridelenej obchodnej skupiny firemných poistných predajcov
• zvyšovať objem a kvalitu predaja produktov spoločnosti najmä firemným klientom
• koordinovať pracovné činnosti pridelených obchodných skupín
• zabezpečiť analýzu podnikateľského prostredia
• participovať na firemných projektoch

Tím tvorí skupina obchodníkov pracujúcich na základe mandátnej zmluvy.

• práca v známej a renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu a trhu zdravotného poistenia
• vedúce postavenie v oblasti cestovného poistenia
• profit zo spolupráce s Union zdravotnou poisťovňou
• príjemné pracovné prostredie a ľudský prístup
• profesionálne pracovné podmienky
• priestor na realizáciu vlastných návrhov
• firemné benefity
• excelentné motivačné programy

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám:
- štruktúrovaný životopis
- motivačný list
- súhlas so spracovaním osobných údajov
V motivačnom liste odpovedajte prosím na tieto otázky:
1) Aké sú Vaše platové očakávanie (v hrubom, brutto)?
2) Ako by ste prarodičom vysvetlili čo je to firemné poistenie?
3) Čo je Vaša najhoršia skúsenosť z oblasti vedenia tímu?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti firemného poistenia - PODMIENKOU
• prax v oblasti riadenia obchodných tímov - VÝHODOU
• vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič - PODMIENKOU
• manažérske a analytické schopnosti
• schopnosť viesť a motivovať obchodný tím
• skúsenosti v oblasti náboru a výberu obchodníkov - PODMIENKOU
• schopnosť viesť obchodné rokovanie
• strategické myslenie, rozhodnosť, orientácia na cieľ
• pozitívne myslenie
• schopnosť vysokého pracovného nasadenia, odolnosť voči stresu
• mobilita a flexibilita
• zodpovednosť, cieľavedomosť
• bezúhonnosť
• organizačné schopnosti
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1621263  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 2500 EUR/mesiac, fix + variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých výsledkov