Špecialista poistenia pre korporátnu klientelu

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obchodník s talentom na budovanie obchodných vzťahov.

Hľadáme aktívnych ľudí, orientovaných na plnenie obchodných cieľov a s talentom na budovanie obchodných vzťahov.

Práca s ľuďmi

Na tejto pozícii budete zodpovedať za plnenie obchodných cieľov prostredníctvom spolupráce s maklérskymi spoločnosťami. Dostanete pridelené portfólio maklérskych spoločností, o ktoré sa budete starať. Portfólio spoločností môžete ľubovoľne rozširovať a získavať nových obchodných partnerov. Hlavným cieľom pozície je prinášať obchod od maklérskych spoločností.

Ako to robíme?

Školíme maklérske spoločnosti naše produkty, pomáhame im pri predaji produktov konečnému klientovi a poskytujeme maklérom podporu a pomocnú ruku v oblasti servisu (správa poistných zmlúv, likvidácia poistných udalostí, špecifické kalkulácie a zmluvy šité na mieru).
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Služobné auto, mobilný telefón notebook.
Voľnosť v rámci pracovného času. Nehráme sa na hodiny. Zaujíma nás výkon.
Kolegovia sú ústretoví, poradia, zaučia, vysvetlia.
Všetky firemné benefity pre zamestnancov (https://www.union.sk/co-ponukame)
Informácie o výberovom konaní
Presvedčte nás

Pošlite nám životopis a motivačný list. V motivačnom liste uveďte, prečo práve vy ste ten pravý kandidát. Preukážte vaše schopnosti na pracovnom pohovore.

A získajte to miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Na výberovom konaní uspejete, ak:

  • máte skúsenosti s obchodom v segmente poisťovníctva
  • máte skúsenosti v oblasti spolupráce s maklérskymi spoločnosťami, prípadne v oblasti spolupráce s firemnou klientelou
  • poznáte produkty neživotného a životného poistenia
  • máte výborné komunikačné schopnosti
  • ste orientovaný na cieľ a viete dobre viesť obchodné rokovanie
  • ste schopný identifikovať obchodné príležitosti
  • ste aktívny vodič (pracovná pozícia si vyžaduje služobné cesty v rámci celého územia SR)

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Mandáková
E-mail: poslať životopis