Špecialista/-ka pre rozvoj internej siete

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizovať a vyhodnocovať obchodné kampane
  • zabezpečovať monitoring a reporting aktivít a výsledkov v kampaniach
  • spolupracovať na zbere a spracovaní návrhov zmien v segmente produktov poistenia
  • monitorovať výsledky a obchodné aktivity distribučného kanálu poistenia
  • spracovávať reporting výsledkov obchodnej siete podľa požiadaviek nadriadeného
  • príprava ponúk pre pobočkových nezávislých sprostredkovateľov
  • iné úlohy v rámci úseku internej siete
  • participovať na firemných projektoch

Pracovný pomer je na dobu určitú (1 rok od dátumu nástupu). V prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú.

Pracovná pozícia si vyžaduje občasné služobné cesty v rámci celého územia SR (1 krát v mesiaci).

Ponúkaný plat (brutto)

Vaše platové očakávania uveďte prosím v motivačnom liste.

  • práca v ústretovom a dynamickom tíme
  • profesionálne pracovné podmienky
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť profesionálneho rastu
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
  • notebook, mobilný telefón, mobilný internet
  • firemné benefity

Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

V MOTIVAČNOM LISTE stručne uveďte:
  • čím je pre Vás daná pozícia zaujímavá (nepoužívajte všeobecné znenie alebo šablóny)
  • aké sú Vaše platové očakávania

Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené náležitosti, nebudú zaradené do výberového konania. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Internet (e-mail, www) - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

poistenie - obchod alebo produktový manažment
2

  • minimálne 2 ročná skúsenosť s poistením - v obchode alebo ako produktový manažér - PODMIENKOU
  • preferované sú skúsenosti v oblasti poisťovníctva (alternatívu môžu tvoriť aj skúsenosti v rámci bankovníctva, lízingu, splátkového predaja alebo FMCG)
  • vodičský preukaz skupiny B; aktívny vodič - PODMIENKOU
  • ochota cestovať na služobné cesty
  • veľmi dobré analytické schopnosti
  • veľmi dobré organizačné schopnosti
  • asertívna komunikácia, prezentačné zručnosti
  • orientácia na cieľ
  • pozitívne myslenie
  • schopnosť vysokého pracovného nasadenia, odolnosť voči stresu
  • mobilita a flexibilita
  • zodpovednosť, cieľavedomosť
  • bezúhonnosť
  • precíznosť
  • kreativita

Union poisťovňa, a. s., bola založená v roku 1992 a je jednou z najskúsenejších poisťovní na slovenskom trhu. Ponúka širokú škálu produktov životného, neživotného a individuálneho zdravotného poistenia pre individuálnych, ako aj firemných klientov. Union poisťovňa, a. s. je od roku 1997 dcérskou spoločnosťou najväčšej holandskej poisťovacej skupiny Achmea B.V. Táto skutočnosť umožňuje Union poisťovni čerpať rozsiahle skúsenosti a know-how zo všetkých druhov poistenia z viacerých krajín Európy.

Union poisťovňa, a.s. je vedúcou poisťovňou v oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj rastúci kmeň životného a individuálneho zdravotného poistenia. V spolupráci so sesterskou spoločnosťou Union zdravotná poisťovňa, a. s., ponúka Union poisťovňa, a.s. na trhu komplexné riešenia v oblasti zabezpečenia starostlivosti o zdravie.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Vydrová
E-mail: poslať životopis