Finančný/-á referent/-ka

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • evidovať a spracovávať došlé faktúry
  • vyhotovovať príkazy na úhradu došlých faktúr
  • spracovávať a vyhotovovať príkazy na úhradu ostatných platieb
  • spolupracovať pri procese párovania bankových výpisov s úhradami
  • došetrovať nespárované platby
  • realizovať pokladničné operácie
  • viesť evidenciu služobných ciest a zabezpečiť ich zúčtovanie
  • spolupracovať pri procese účtovnej závierky
  • participovať na firemných projektoch
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky oznamujeme finálnemu kandidátovi
Iné výhody
  • práca v ústretovom a dynamickom tíme
  • profesionálne pracovné podmienky
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
  • firemné benefity
Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
  • prax na podobnej pozícii 2 roky výhodou
  • precíznosť
  • ochota a schopnosť vzdelávať sa
  • samostatnosť
  • flexibilita
  • aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov
  • aktívny prístup k riešeniu nových úloh
  • odolnosť voči stresu
  • bezúhonnosť
  • PRAX v poisťovníctve alebo finančnom sektore je vítaná

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov