Marketingový/-á špecialista/-ka pre prieskum trhu

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • samostatne riadiť projekty marketingových prieskumov pre spoločnosť
  • tvoriť stratégiu, plány a rozpočet marketingových prieskumov pre spoločnosť

  • definovať, analyzovať, sledovať a vyhodnocovať realizáciu projektov v oblasti CRM kampaní a kampaní krížového predaja
  • tvoriť návrhy prieskumov, stanovovať ciele prieskumov, vytvárať dotazník a scenár prieskumov
  • dohliadať na technické zabezpečenie a priebeh prieskumov
  • priebežne kontrolovať dodržiavanie vzorky a pokynov prieskumov
  • pripravovať analýzy a reporty v súlade s požiadavkami nadriadeného a potrebami spoločnosti
  • operatívne riešiť vzniknuté problémy
  • spracovávať výstupy prieskumov a pripravovať záverečné správy, formulovať odporúčania
  • prezentovať výsledky, návrhy a odporúčania vedeniu spoločnosti
  • zabezpečovať komunikáciu s internými klientmi a s externými dodávateľmi
  • tvoriť a kontrolovať rozpočet
  • participovať na firemných projektoch
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky oznamujeme finálne vybranému kandidátovi
Iné výhody
  • práca v ústretovom a dynamickom tíme
  • profesionálne pracovné podmienky
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
  • firemné benefity
Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do sprievodného listu nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené náležitosti, nebudú zaradené do výberového konania. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociológia, marketing
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy
Vodičský preukaz
B
  • znalosť kvantitatívnych a kvalitatívnych metód prieskumov PODMIENKOU
  • skúsenosti s tvorbou dotazníkov
  • znalosť SAS alebo SPSS PODMIENKOU
  • skúsenosti v oblasti realizácie prieskumov na strane klienta a na strane spoločnosti
  • znalosti a prehľad z oblasti marketingu a reklamy
  • skúsenosti s vedením obchodných stretnutí
  • prezentačné zručnosti a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
  • organizačné schopnosti
  • znalosť anglického jazyka (schopnosť komunikovať telefonicky a mailom)
  • flexibilita
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • samostatnosť
  • výhodou je znalosť oblasti financií, poisťovníctva

UNION
Union is one of universal insurance companies with longest tradition on Slovak insurance market. We are a long-term leader in travel insurance, but with our unique combination of services and products in life, non-life and individual health insurance, we are able to satisfy interests and needs of even the most demanding customers.

Onlia

We are Onlia

Onlia brings the revolution to the insurance world. With us you can have insurance quick and easy online or through mobile application. Choose only what you need. For the price that you want. And you can end up your insurance at any time!
Click on www.onlia.sk and discover more.

Onlia is the insurance brand of Union poisťovňa, a. s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov
Adresa
Union poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Vydrová
E-mail: poslať životopis