Internship na finančnom oddelení (20 hodín týždenne)

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu (ideálne pre VŠ študenta/študentku ekonomického alebo technického zamerania) na našom finančnom oddelení. Získajte vhľad do biznisu svetovej firmy!
Akú práce pre nás budete robiť?
- koordinácia plánovacieho procesu s ohľadom na obrat a výšku trade marketingových investícií
-príprava podkladov pre obchodné a marketingové oddelenie (reporty, analýzy)
- príprava finančných kalkulácií a ad hoc analýz

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, ročný bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Okrem bežných výhod, ako napríklad dovolenka naviac, ponúkame zamestnanecký program, celofiremné akcie, online vzdelávanie a rozvojové programy.

Prosím vezmite na vedomie, že kvôli časovej zaneprázdnenosti, telefonicky kontaktujeme iba záujemcov, ktorí najlepšie zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s analytickými schopnosťami, logickým myslením a zmyslom pre detail. Pokročilá znalosť Excelu (kontingenčné tabuľky, štatistické funkcie, analýza dát a pod) je nevyhnutná. Zmysel pre humor a priateľska povaha je vítana.

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2891514  Dátum zverejnenia: 13.1.2017