Junior Key Account Manager

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za predaj časti portfólia
* Spolupráca so senior KAM v tíme
* Vytváranie zákazníckeho biznis plánu v spolupráci s oddelením trade marketingu založený na skúsenostiach, finančných analýzach, potenciáli trhu a internej stratégii
* Exekúcia zákazníckych plánov a efektívna spolupráca s OZ s cieľom zabezpečiť požadovanú implementáciu dohodnutých podmienok alebo aktivít u zákazníka
* Vedenie pravidelných operatívnych jednaní so zákazníkom, vedenie ročných jednaní
* Príprava promočného plánu pre zákazníka a zabezpečenie jeho úspešnej implementácie
* Včasný a presný odhad (forecast) objemov predaja, obratu, investícií

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, kvartálny bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Okrem bežných výhod, ako napríklad dovolenka naviac, ponúkame služobné auto aj na súkromné účely, celofiremné akcie a rozvojové programy.

Prosím vezmite do úvahy, že kvôli časovej zaneprázdnenosti sa telefonicky ozývame iba kandidátom/tkám, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* prax na podobnej pozícii- v ideálnom prípade FMCG alebo RETAIL sektor!!
* aktívna znalosť Anglického jazyka slovom aj písmom
* schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať druhých
* komunikačné zručnosti
* pracovitosť
* orientácia na cieľ
* tímová spolupráca

160 miliónov spotrebiteľov po celom svete sa každý deň rozhodne pre niektorý z výrobkov spoločnosti Unilever. Či už ide o stravovanie celej rodiny (Rama, Flora, Hellmanns, Knorr), sladké potešenie (Algida), osobnú starostlivosť (Dove, Rexona, Axe, Timotei, Radox, Signal) alebo udržiavanie domova čistého a sviežeho (Cif, Domestos, Savo), naše značky sú súčasťou Vášho každodenného života.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNILEVER Slovensko
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
ID: 2544805   Dátum zverejnenia: 18.10.2016